Закарпатські прикордонники і митники вилучають у три і п’ять разів більше контрабандних сигарет, ніж у першому півріччі 2015-го

За перші шість місяців цього року прикордонники двох загонів, що охороняють Держкордон, вилучили загалом 612 тисяч 973 пачки сигарет, які контрабандисти намагалися незаконно переправити в країни Євросоюзу.
– За перше півріччя 2015 року цей показник становив 217 тисяч 973 пачки, тобто зараз вилучених сигарет майже втричі більше, – зазначає голова ОДА Геннадій Москаль. – Закарпатська митниця ДФС з початку року вилучила 296 тисяч 18 пачок сигарет проти 65 тисяч 267 пачок за перше півріччя минулого року. Показник збільшено майже в 5 разів.

Крім того, з початку року митники вилучили й направили до суду для конфіскації 77 автомобілів вартістю 10,7 мільйона гривень, які використовувалися для переміщення контрабандних сигарет. За перші шість місяців минулого року цей показник становив 24 автомобілі вартістю 2,9 мільйона гривень.

Названі цифри – результат зміни керівництва прикордонних загонів та митниці, якому дані чіткі вказівки щодо наведення ладу на Державному кордоні України.

http://www.carpathia.gov.ua