Вода за графіком

Лівобережна частина Ужгорода 3 дні матиме воду за графіком.

Повідомляємо що, Державне підприємство «Національна енергетична компанія «Укренерго»» відокремлений підрозділ «Закарпатські магістральні електричні мережі» в період з 21.08.2016 р. по 23.08.2016 р. планує проводити невідкладні роботи з реконструкції ПЛ 400 кВ Мукачеве – Капушани, а саме: демонтаж – монтаж дефектного грозахисного тросу.

В зв’язку з цим, представники підрозділу «Закарпатські МЕМ» звернулись до КП «Водоканал м. Ужгорода», з проханням відключення електричних мереж в районах сіл Кінчеш – Розівка, що живлять об’єкти водоканалу і проходять під проводами ПЛ 400 кВ Мукачеве – Капушани.

Мова йде про водозабір «Минай», значна частина свердловин якого, не працюватиме через відключення електричних мереж. А потужності свердловин, що залишаться в роботі – не достатньо, для забезпечення безперервного водопостачання, – інформує КП “Водоканал”.

Тому, на період проведення планових робіт працівниками підрозділу «Закарпатські МЕМ», а саме: з неділі (21 серпня) по вівторок (23 серпня) водопостачання мешканців лівобережної частини міста та населених пунктів, які отримують питну воду з водозабору «Минай», проводитиметься за графіком:

– Зранку – до 9:00

– В обід – з 12:00 по 14:00

– Ввечері – з 17:00

Нагадуємо, що ці перебої водопостачання відбуваються з причин не пов’язаних з діяльністю КП «Водоканал м. Ужгорода».

0312.ua