Потерпілі від отруєння в ужгородському ресторані «Прага» впевнені, що у СЕС справу затягують і приховують

Потерпілі від масового отруєння впевнені, що у СЕС справу заминають. Погрожують подати до суду.

Кореспондент Mukachevo.net зв’язався з ужгородцями, які після відвідин ресторану підхопили сальмонелу. Всі вони переконані, що лікарі та епідеміологи спеціально спускають справу на гальмах.

Від дня, коли святкування в ресторані «Прага» завершилось масовим отруєнням, минуло більше тижня. Втім, у СЕС досі не повідомили результатів досліджень і не назвали причину, що вклала більше 20-ти людей на лікарняне ліжко.

Люди впевнені – справу спеціально заминають.

  • Ми з дружиною вчора отримали результати аналізів, в яких написано «сальмонельоз». Я одразу написав офіційну заяву в СЕС у якій зазначив, що в нас підтвердився сальмонельоз і попросив надати інформацію про те, які заходи проведені епідеміологами. Вони не дуже зраділи моїй заяві. Я більш, ніж впевнений, що все пробують заминати.  Ми подаватимемо до суду. Це свинство з боку ресторану, адже ми їм одразу ж на наступний день( 17-го числа) повідомили, що майже вся компанія отруїлась. Але реакції не було жодної. Я вже мовчу про наслідки для нашого здоров’я, тепер три тижні на рисі і гречці з водою жити. До речі, того ж числа наші знайомі віднесли до СЕС зразки їжі з нашого столу і повідомили про отруєння. Вони вже тоді знали про ситуацію, – розповів один з потерпілих.

Постраждалим з іншої компанії, які зараз лежать в лікарні, результати аналізів прийшли сьогодні. Там теж вказано діагноз «сальмонельоз».

  • Нам здається, що це намагаються спустити на гальмах. Як інакше, якщо на прес-конференції лікарі кажуть, що в стаціонарі лежить одна людина, а насправді їх там купа? Після виписки ми не збираємось це їм просто так залишити, – стверджують хворі.

До речі, сьогодні до інфекційної лікарні доставили повара з «Праги» з такими ж симптомами, як у всіх інших.

Разом з тим, сьогодні епідеміологи офіційно повідомили, що стан госпіталізованих задовільний, а про результати досліджень говорити рано, адже це складний процес. А про результати аналізів, які потерпілі вже мають на руках – ні слова.

http://www.mukachevo.net