До бюджету Закарпаття надійшло податків і зборів у сумі 262,7 млн. гривень

Станом на 1 серпня до обласного бюджету області надійшло податків і зборів (обов’язкових платежів) у сумі 262,7 млн. грн., що більше за відповідний період 2015 року на 35,0 відс. або на 68,1 млн. гривень.
До загального фонду обласного бюджету мобілізовано податків і зборів (обов’язкових платежів) у сумі 218,5 млн. грн., що становить 123,1 відс. затвердженого плану та 148,9 відс. до відповідного періоду минулого року.

Основними бюджетоутворюючими джерелами доходів загального фонду обласного бюджету є податок на доходи фізичних осіб (74,7 відс. доходів загального фонду), податок на прибуток підприємств (8,9 відс. відповідно), плата за надання адміністративних послуг (6,9 відс.), рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування (5,8 відсотка).

Доходи спеціального фонду обласного бюджету виконані в сумі 44,3 млн. грн., що на 7,6 відс. або на 3,6 млн. грн. менше відповідного періоду минулого року.

Найвагомішим джерелом доходів спеціального фонду є власні надходження бюджетних установ, питома вага яких становить 91,9 відсотка, повідомили газеті «НЕДІЛЯ» у Департаменті фінансів ОДА.

http://nedilya.net