Закарпатських нелегальних працівників податкова шукатиме разом з пенсійним фондом

30 серпня в Ужгороді, Головне управління ДФС області, Управління Держпраці та Головне управління Пенсійного фонду області підписали угоду про співпрацю між відомствами.

Угоду підписали Олексій Петріченко – начальник ГУ ДФС у Закарпатській області, Богдан Дорош – начальник Управління Держпраці в Закарпатській області та Анастасія Пентек – начальник управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Згідно з підписаною Угодою, сторони зобов’язались співпрацювати з метою координації спільних дій щодо запобігання нелегальної зайнятості населення та виплати доходів без сплати належних податків, зборів та єдиного соціального внеску.

За словами Олексія Петріченка, підписання цієї угоди дозволить посилити діалог та співробітництво щодо легалізації праці, а також забезпечить додаткові надходження податків до бюджету. В основному йде мова про податок на доходи фізичних осіб та єдиний соціальний внесок

Керівник фіскального відомства області нагадує роботодавцям, що чинне законодавство передбачає значну фінансову відповідальності за нелегальне використання найманих працівників.

ДФС у Закарпатській області