До Ужгорода літатимуть «Боїнги»

[Total: 0    Average: 0/5]

Міжнародні Авіалінії України зацікавлені у відновленні роботи аеропорту «Ужгород» для налагодження рейсів з обласного центру Закарпаття до міст України, а також до Європи та США.

Директор регіонального представництва МАУ в західній Україні Сергій Загрева та регіональний менеджер з обслуговування в аеропортах МАУ Валерій Азбукін поділилися такими планами з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем. Йдеться про літаки великої місткості типу «Боїнг» та «Ембраер» із мінімальною місткістю сто пасажирів.

У планах авіакомпанії здійснення рейсів із Ужгорода з посадкою, до прикладу, в Києві і далі в напрямку різних країн світу.
Представники компанії вважають, аеропорт Ужгорода має можливості для відправки та прийому міжнародних рейсів, і ці потужності необхідно використовувати.

Однак, для ефективного функціонування аеропорту слід виконати такі завдання:

– зробити ремонт покриття злітної смуги та навігаційного обладнання;
– запровадити електронний облік пасажирів (електронний квиток);
– забезпечити аеропорт двома додатковими пожежними автомобілями, а також автомобілем для заправки повітряних суден киснем, установкою для повітряного запуску авіаційних двигунів, автомобілем для зняття зледеніння та обробки повітряних суден. МАУ готова надати допомогу в організації передачі аеропорту в оренду спеціального обладнання для обслуговування літаків із реактивними двигунами. А після реалізації вказаних пропозицій компанія візьметься за виконання регулярних рейсів із Ужгорода

Повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА

Comments are closed.