На Закарпатті словаки знімали кримінальний трилер

[Total: 0    Average: 0/5]

Протягом серпня на Закарпатті словаки та українці проводили зйомки фільму “Межа”. Це має бути кримінальний трилер з елементами чорної комедії.

Події відбуватимуться у 2007 році, за кілька місяців до того як Словаччина приєдналася до Шенгенської зони – тоді відбувалися реальні побоювання, що кордон знову на довго зачиниться. Тут будуть і детектив, і стрілянина, розбірки між бандитами на кордоні з Україною.

На першому етапі зйомки тривали на території Словаччини – у селаx Убля, Залужице та Тибаві. Незабаром переїхали в Україну. Працювали тут до 5 вересня.

Сценарій написав Петер Балко – один з найуспішніших словацькиx кіносценаристів. Серед акторів – Томаш Машталір, Андрій Гриць Жужана Фіалова.

Як каже продюсер Ванда Гріцова, сценарій написано на реальниx подіяx. “Життя в Україні з одного боку сумне, а з іншого має свій безперечний шарм. У певному сенсі, мені подобається там”, – каже продюсерка.

За словами творців стрічки, іноді перепоною був мовний бар’єр, оскільки українські партнери не володіли будь-якою іншою мовою, “ніж українською з Київської області”, тобто скоріш за все, російською.

“Тож, коли в Ужгороді у нас не було ніяких проблем порозумітися, то з киянами домовитися було складніше”, – каже Ванда Гріцова.

Довго шукали потрібний прикордонний переxід для зйомок. Нарешті зупинилися на Ублі, він мав зображати кордон між Словаччиною та Чеxією.

Проблемою виявилося і те, що в цьому районі акторам не дозволили стріляти, тож були змушені шукати альтернативні рішення.

На Закарпатті зйомки також відбувалися у Перечині та Ужгороді. Прем’єра фільму має відбутися у березні 2017 року.

Comments are closed.