На ультрамарафоні у Лондоні Україну представлятиме закарпатець

17 вересня на території Експоцентру ВДНГ  в Києві пройшов відкритий чемпіонат України з добового та 12-годинного бігу.

У заході взяли участь спортсмени з Києва, Львова, Харківської, Херсонської, Львівської, Київської, Полтавської, Кіровоградської, Вінницької, Дніпровської, Івано-франківської, Одеської, Черкаської, Волинської, Донецької, Миколаївської, Рівненської, Закарпатської областей, а також із Білорусі та Канади.

Наш край на марафоні представляв хустянин Андрій Ткачук. І відрадно, що він став не просто учасником, а переміг у дробовому забігові, подолавши за 24 години 201 кілометр.

До речі, Андрій є учасником АТО, добровольцем, який воював на Сході  із позивним Бродяга.

-Я просто кинув собі виклик і захотів пересвідчитися, скільки кілометрів зможу подолати, як буду почуватися фізично та що зі мною відбуватиметься на психологічному рівні… Тож приємно, що задумане вдалося здійснити, що прибіг першим, що невдовзі представлятиму Україну на міжнародному змаганні у Лондоні. Разом зі мною поїдуть і переможці інших категорій – Ігор Мудрик із Вінниччини, Людмила Ласточкіна з Києва, Катерина Катющева з Одеської області, Марія Гут із Херсонщини та Володимир Болдирєв із Харківщини, – розповів zakarpatpost.net Андрій.

Слід зазначити, що подібні змагання слугують не просто пропагуванню здорового способу життя, але й зміцнюють силу духу, загартовують та об’єднують марафонців.

zakarpatpost.net