Пересічники в Ужгороді порушували закон чи відстоювали законні права?

[Total: 0    Average: 0/5]

Питання пересічників, що заблокували кордон зі Словаччиною вжне кілька днів не сходить із вуст закарпатців. Зокрема, наразі Ужгородською місцевою прокуратурою за фактом блокування транспортних комунікацій (ч. 1 ст. 279 КК України) відкрито кримінальне провадження. Про це zakarpatpost.net повідомила прес-служба прокуратури.

У  той же час ужгородці закликають продовжувати відстоювати свої права.

«Щодо ситуації з пересічками!!!!
Хто уважно стежить за ситуацією на митниці, той помітив, що піші переходи словацька сторона зробила прямо посередині, а саме на тому місці де роблять розвороти, так званий круг, пересічники. Отже це означає, що Українська сторона зробить теж саме, дві лінії вїзду і виїзду з України будуть розмежувати закриті піші переходи. Одже слово пересічка пропаде зовсім. Влада тим самим тихенько сидить і чекає цього моменту. Вона придумує нам всякі не зрозуміли законопроекти, щодо розмитнення .т.д. які зовсім не потрібні простим людям. Влада може скопіювати закони з сусідних держав. І це б було ідеально. Влада перекручує діючі закони, тлумачучи їх як їм заманеться, своїми внутрішніми вказівками. Робить все для того, щоб погіршити наше з вами життя, а тим самим хоче зробити нам ще гірше життя по-новому .
Дуже сильно хочу ПОДЯКУВАТИ тим людям які це все розуміють, які вийшли в підтримку безстрокової мирної акціі непокори, відстоювати свої ЗАКОННІ ПРАВА, а саме закони України, які ГРУБО ПОРУШУЄ внутрішними вказівками діюча влада.
Лише разом ми сила. Долучайтесь!!!!!» – зазначив у соціальній мережі Фейсбук Павло Павлов.

Слід зазначити, що вчора активісти розпочали спроби блокування пункту пропуску Тиса на кордоні України з Угорщиною.

Крім того, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив, що акція з блокування українсько-словацького кордону є незаконною і має бути припинена.

zakarpatpost.net

Comments are closed.