Дізнайся про свою групу крові

[Total: 0    Average: 0/5]

24 вересня 2016 року, під час святкування Дня міста Ужгород, в рамках проекту Donor.UA, Асоціацією молодих донорів України спільно з Закарпатською обласною станцією переливання крові проводитиметься акція – «Тут безкоштовно визначають групу крові!»

Як не дивно, але досить велика кількість людей взагалі не знають своєї групи крові та резус-фактору. Володіти такою інформацією просто необхідно, оскільки в житті бувають різні ситуації. Зокрема, наприклад, при терміновому переливанні крові, коли у лікаря немає часу і можливості з’ясовувати, якою групою крові володіє пацієнт чи донор, знання своє групи крові дозволить уникнути вливанню несумісної крові та подальшого її відторгнення; при плануванні вагітності, щоб уникнути імунного конфлікту і т.д. Тому запрошуємо всіх наших ужгородців прийти в цей день та безкоштовно дізнатися саме свою групу крові, а також ще багато цікавого.

Дата та час проведення: 24.09.2016 року з 11.00 по 15.00 год. за київським часом.

Місце проведення : м.Ужгород, шукайте нас в центрі міста біля лялькового театру

Крім того, волонтери Асоціації, під час акції, розповідатимуть цікаві речі про кров, необхідність, важливість та корисність донорства, а також багато іншого.

zakarpatpost.net

Comments are closed.