Ужгород відзначає міжнародний день без автомобілів

[Total: 0    Average: 0/5]

Акція почалася ще 19 вересня, коли міська рада Ужгорода пересіла на велосипеди. Захід викликав неабиякий резонанс серед громадськості обласного центру. Утім завтра у світі відзначається Міжнародний день без автомобілів, тож відмовитись від пересування особистим та громадським транспортом  активісти закликають усіх охочих.

Слід зазначити, що свято «народилося» у 1998 році у Франції. Тоді його відзначили мешканці лише кількох міст батьківщини Ейфелевої вежі. Однак уже в 2001 році до заходу приєдналися тисячі населених пунктів у 35 країнах світу.

Хоча в Україні свято не відзначається на офіційному рівні, та приємно, що ужгородці готові долучитись до заходу, продемонструвати міжнародній спільноті свою солідарність і довести, що проблеми екології їх також хвилюють. Зокрема, йдеться не лише про Ужгород, але й про питання збереження довкілля світового масштабу.

Слід зазначити, що zakarpatpost.net 22 вересня також планує стати із учасників акції. Про готовність пересуватися завтра містом пішки вже заявила уся редакція.

zakarpatpost.net

Comments are closed.