У Закарпатті встановлять блок-пости… проти африканської чуми

[Total: 0    Average: 0/5]

Під час чергового засідання обласної ради депутати говорили про ряд важливих питань, у тому числі про спалах африканської чуми.

Зокрема, в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Зіновій Романович поінформував депутатів та громадськість краю про необхідні заходи щодо недопущення спалаху «африканської чуми». Про це zakarpatpost.net повідомила прес-служба Закарпатської обласної ради.

У свою чергу голова профільної комісії облради Петро Голубка запропонував задля попередження епідемії встановити три блокпости на території області та необхідну організаційну допомогу від фермерів краю. За словами головного ветеринара краю, ситуація поки-що контрольована, та все ж не можна виключати небезпеки захворювання.

Слід зазначити, що африканська чума свиней (АЧС) забирає життя свійських та диких свиней по всій Європі. Тож у Закарпатті, яке межує з чотирма країнами Європи заходи з попередження недуги є вкрай важливими.

Отже, на блокпостах чергуватимуть спеціалісти ветеринарної служби. До речі, фермери побоюються, що через захворювання можуть втратити чимале поголів’я тварин.

zakarpatpost.net

Comments are closed.