В Ужгороді стартувала Міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття – 2016»

Сьогодні в культурно-історичному центрі «Совине гніздо» відкрилася виставка-ярмарок «Тур’євроцентр Закарпаття-2016».

Слід зазначити, що відреставрований заклад, який має давню історію, справді гідний слугувати «обличчям» закарпатського туризму. Крім того, будівля дійсно старовинна і, що цікаво, дані про неї  є в документах за 1631 рік. Важливою «сторінкою життя» споруди можна й вважати часи, коли місцевий краєзнавець і одночасно міський голова Ужгорода Петро Сова задумав створити в місті музей у старовинних винних льохах.

На жаль, з плином часу  «Совине гніздо» було закинуто і приміщення занепало. Про його реставрацію багато говорилося, та сам процес надовго затягнувся.

Наразі відреставрована пам’ятка знову стала однією з візитівок міста. Тож логічно, що туристична виставка відкрилася саме там.

Отже на першому поверсі «Совиного гнізда» представлено продукти – сири, вина, бринзу та інші закарпатські наїдки, на другому – діє безпосередньо сама виставка, на якій, до речі, представлено і наші видання: «Туристичне Закарпаття» і «Відпочинок та оздоровлення у Закарпатті».

Як зазначив zakarpatpost.net начальник управління туризму і курортів Денис Ман, виставка є бізнес-майданчиком, на якому обговорюються найважливіші питання про розвиток туристичної галузі, пропонуються рішення та демонструються найкращі приклади із практики сьогодення, які оптимально впливатимуть на ситуацію в майбутньому, а також – провідним заходом міжнародного масштабу в сфері туризму  Закарпатської області – Карпатського Єврорегіону, через який пролягає велика кількість транскордонних туристичних маршрутів.

Важливо, що програма заходу надзвичайно насичена і кожен учасник має можливість себе презентувати та просувати асортимент туристичних послуг.

Діятиме виставка протягом двох днів.

zakarpatpost.net