Правоохоронці зупинили потік незаконного вивезення деревини, цигагорк та алкоголю

[Total: 0    Average: 0/5]

З початку року працівники стаціонарного блок-поста поліції «Сойми» в Міжгірському районі виявили 10 фактів незаконного перевезення лісопродукції, 4 – металобрухту. Затримано вантажівку з «лівою» горілкою.

Як поінформував zakarpatpost.net відділ комунікації Закарпатської поліції, до керівництва Закарпатської поліції надійшло колективне звернення ГО «Асоціація лісозаготівельників та лісопереробників Міжгірщини» щодо законності функціонування на території Міжгірського району стаціонарного блок–поста поліції «Сойми».

Повідомляємо авторам звернення, що цей блок-пост у Міжгірському районі, як і аналогічні пости поліції на території Закарпатської області, було створено у відповідності до наказу начальника ГУНП в Закарпатській області від 20 січня ц.р. «Про створення та організацію роботи стаціонарних постів поліції при в’їздах на територію Закарпатської області».

Через територію Міжгірського району пролягає автомобільна дорога державного значення «Долина–Хуст», яка з’єднує Закарпатську та Івано-Франківську області. Дехто намагається провезти цією трасою контрабанду, «лівий» ліс, металобрухт, алкогольну, тютюнову продукцію, а також зброю та наркотики. Завдання блок-поста «Сойми» – протидія цьому.

Також необхідно здійснювати ефективний контроль всього автотранспорту, що в’їжджає на територію Закарпаття, або виїжджає за його межі. Особливо якщо врахувати напружену соціально-політичну та криміногенну ситуацію на Сході України.

Ще одна проблема, яка постійно піднімається в ЗМІ та громадськими активістами – це варварське вирубування закарпатських лісів. Саме на блок-постах найчастіше затримують вантажівки з деревиною без відповідних документів.

Також завданням блок-постів є виявлення та затримання транспортних засобів, що перебувають у розшуку або використовуються в протиправних цілях. А також водіїв, що зникли з місця скоєння ДТП.

Для несення служби на стаціонарному блок-посту «Сойми» залучено досвідчених працівників кримінальної поліції, дільничних Міжгірського та Іршавського відділень поліції, Хустського відділу поліції.

На території Міжгірського району діють дві групи швидкого реагування поліції, одна з яких чергує на стаціонарному блок-посту «Сойми».

За інформацією начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області полковника поліції Романа Уса, з початку року працівниками блок-поста «Сойми» виявлено 10 фактів незаконного перевезення лісопродукції, 4 – металобрухту, один – горілчаних виробів.

Перевірено близько 2600 транспортних засобів комерційного призначення, які перевозили різного роду продукцію (будматеріали, продукти харчування, підакцизний товар, електротехніку тощо).

 zakarpatpost.net

 

Comments are closed.