Ужгородські лебеді поділили територію

[Total: 0    Average: 0/5]

Одні наразі плавають вище, інші – вище пішохідного моста. При цьому нерідко між парами виникають конфлікти – самці відганяють суперників, ймовірно, побоюючись за самок. У той же час обидві пари підпливають їсти до моста, де ужгородці активно підгодовують птахів хлібом.

uzhhorodski-lebedi3

Слід зазначити, що біологи радять цього не робити, оскільки організм пернатих нормально не перетравлює борошняні вироби і вони можуть викликати у лебедів ряд недуг, навіть призвести до їхньої загибелі.

lebedi4

Стандартний раціон харчування для птахів, які живуть в домашньому середовищі повинен включати  овес, просо, ячмінь, пшеницю, вівсянку, дрібно порізані овочі, а також зелень.

lebedi5

-Перекормлювати пернатих не можна, – каже zakarpatpost.net птахівник Сергій Кушнір. – Це може викликати розлади харчування. Я утримую вдома пару білоперих красенів. Вони переважно харчуються тим, чим і інша домашня птиця. Полюбляють концентрати — пшеницю, кукурудзу, висівки, дрібну річкову рибу. Додаю їм до корму також м’ясо-кісткове або рибне борошно, коренеплоди (моркву, буряк тощо). Головне, аби птахи завжди мали доступ до свіжої води.

lebedi

У той же час у дикій природі лебеді харчуються рослинами, комахами, рибою, молюсками та ракоподібними. Але в залежності від умов проживання, інколи живляться зерновими і жабами.

uzhhorodski-lebedi2

Ужгордскі лебеді звикли до того, що отримують від перехожих, однак мешканці міста повинні знати, що своєю «добротою» вони можуть лише нашкодити царським птахам. Однак підгодовувати їх здоровою і головне потрібною їжею, безумовно, варто.

zakarpatpost.net

Loading...

Comments are closed.