Школярка із Закарпаття поїхала на «Голос країни», аби зберегти в селі музичну школу. ФОТО. ВІДЕО

На жаль, зоряні тренери не повернулися до талановитої вокалісти з Хустщини, але основною метою поїздки на шоу, зі слів самої вокалісти було зовсім інше.

Дівчинка пояснила, що участь у проекті взяла заради того, аби завадити закрити музичну школу в її рідному селі.

-У нас є лише занедбаний клуб і кілька кафе, – пояснила школярка. – А якби не було музичної школи, я б взагалі не знала, ким стану. Тож якщо її закриють, мені буде дуже важко. Тим більше, що проблема стосується не лише мого населеного пункту, але й усієї України.

Слід зазначити, що 15-річна Марина Фреган – неодноразова переможниця різноманітних музичних конкурсів, у тому числі – міжнародних. У своїх успіхах завдячує наставнику – Івану Мішкові.

На «Голосі країни» Марина співала англомовну пісню з репертуару Дженіфер Хадсон “And I’m telling you I’m not going”  і зі слів Тіни Кароль, цей вибір був невдалим. Зокрема, в цьому вона пересвідчилась, коли попросила юну мешканку Хустщини заспівати щось рідною і дівчинка виконала кілька рядків лемківської “Верше”.

-Музика – це сенс мого життя, – заявила zakarpatpost.net Марина Фреган.

Дівчина не жалкує про участь і про те, що не пройшла «сліпі прослухування», головне що вона хотіла – зробила: показала на всю країну, що в маленьких школах зростають талановиті діти, а зоряні тренери заявили в ефірі, що і самі просять представників влади зберегти музичну школу в Сокирниці.

zakarpatpost.net

 

Comments are closed.