Відтепер і мешканці Воловеччини можуть вдома оформляти закордонні паспорти

На Воловеччині на базі районного сектора міграційної служби відкрито робочу станцію з оформлення біометричних документів. За останній тиждень це друга станція, що запрацювала у підрозділах, де люди досі не мали можливості оформити закордонний паспорт і їздили до сусідніх районів.

 На відкритті були присутні начальник ГУДМС України в Закарпатській області Ігор Михайлишин, Воловецький селищний голова Михайло Попелич.

Відзначалося, що ця подія стала можливою завдяки послідовним крокам міграційної служби Закарпаття з розширення мережі робочих місць, де краяни можуть отримати весь спектр адміністративних послуг. А також завдяки розумінню і підтримці з боку місцевої влади.

За словамиселищного голови, з бюджету громади для закупівлі необхідного обладнання було виділено 320 тисяч гривень. Попри значні для району фінансові вкладення очікується за рік ці кошти повернути.

Відповідно до реформи міжбюджетних відносин, плата за адміністративні послуги спрямовується до місцевих бюджетів.Таким чином, більшість коштів, які зароблятиме районний сектор міграційної служби при оформленні закордонних паспортів чи ID-карток, слугуватимуть потребам місцевої громади, повідомляє zakarpatpost.net головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ ГУДМС України в Закарпатській області Ольга Поштак.

З початку року на рахунки органів місцевої влади від міграційної служби області надійшло майже 20 мільйонів гривень.Оформлено понад 85 тисяч закордонних паспортів. “Ми маємо амбітні плани відкрити робочі станції з оформлення біометричних документів  в усіх районах області, – зазначив керівник ГУДМС Ігор Михайлишин. – Це суттєво зменшить черги, дасть фінансову можливість органам місцевого самоврядування реалізовувати необхідні соціальні проекти.” На черзі відкриття у Міжгірському, Великоберезнянському та Перечинському районах.

zakarpatpost.net