Ужгородська “Юність” на порозі старості?

[Total: 0    Average: 0/5]

У середу, 5 жовтня, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс відвідав спорткомплекс «Юність», який конче потребує сучасного оновлення. реконструкції спортзалів та ремонту покрівлі. Для цього обласні обранці вже виділили з бюджету краю півтора мільйона гривень, аби, у першу чергу, відремонтувати покрівлю над великим залом, яка протікає у дощ і пошкоджує дерев’яну підлогу. До слова, в цьому залі досить часто проводяться різні спартакіади не лише обласного, а й всеукраїнського рівня, повідомила  zakarpatpost.net прес-служба Закарпатської обласної ради.

Також Михайло Михайлович наочно пересвідчився, в яких умовах  тренується гандбольна команда «Карпати». З 1987 року у цьому спортзалі нічого не оновлювалося і не здійснювався бодай якийсь ремонт. Присутній обласний депутат, президент гандбольного клубу Карпати та Федерації гандболу Закарпаття Олександр Ледида продемонстрував керівнику облради, в якому стані підлога залу, порізана в декільком місцях через здуття, стіни обшарпані та облуплені, вузенькі дерев’яні лавиці – незручні для глядачів та спортсменів, освітлення – слабке та неенергоощадне. Словом, область нині не може пишатися спортивним об’єктом, який міг би на достойному рівні проводити обласні, всеукраїнські та міжнародні змагання з різних видів спорту: баскетбол, волейбол, настільний теніс, міні-футбол тощо. І в цьому – переконаний очільник облради – безпосередня «заслуга» керівництва «Юності», яке своєю двадцятирічною бездіяльністю довело спортивний об’єкт краю до занепаду.

Під час дискусії Олександр Ледида звернувся до Михайла Рівіса зі слушною пропозицією, яким чином облегшити фінансовий тягар, який ліг на обласний бюджет. Зокрема, передати у власність Ужгорода Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», позаяк там навчаються та виховуються діти в основному з обласного центру, а не з усієї області. Це дасть змогу за кошти обласного бюджету реконструювати спортивні обєкти, які мають загально регіональне значення.

Як поінформував радник голови облради Іван Синетар, на сьогодні розроблена проектно-кошторисна документація на проведення капітального ремонту спортзалу №1, де передбачена заміна покриття підлоги на сучасну спортивну, що дасть змогу сертифікувати зал для прийняття міжнародних змагань європейського рівня. Що важливо, бюджету області це обійдеться у 50% знижку від звичайної ціни покриття, а це – півмільйона гривень економії!

Далі Михайло Рівіс побував на тенісних кортах, збудовані та облаштовані три роки тому, та на двох багатофункціональних майданчиків із поліуретановим покриттям для: баскетболу, волейболу та гандболу. Та руки у фірм не дійшли облаштувати кімнати для тренерів, судів, роздягалень та душових. Михайло Рівіс наочно переконався, в якому жахливому стані вони зараз. Крім того, неякісне поліуретанове покриття багатофункціональних майданчиків за незначний період – вже з вибоями та ямами. Тож, Михайло Михалович доручив у короткі строки зв’язатися з тією фірмою, яка здійснювала будівництво цих майданчиків, та провести гарантійний ремонт покриття. Таке ж саме доручення стосується й іншої фірми, яка не завершила облаштування у роздягальнях, душових тощо.

zakarpatpost.net

Loading...

Comments are closed.