Віддали по-доброму… боєприпаси в Мукачеві та Сваляві

В області триває місячник добровільної здачі зброї. Громадяни мають можливість добровільно здати в поліцію незареєстровану зброю та боєприпаси, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності, повідомляє zakarpatpost.net  відділ комунікації Закарпатської поліції.

У Мукачівське районне відділення поліції звернувся 41-річний житель смт.Чинадієво. Чоловік добровільно здав у поліцію боєприпаси, а саме 5 патронів калібру 9 мм. до пістолета, два – калібру 7,62 мм. до автомата, три – калібру 5,6 мм., один шумовий патрон, а також пластмасову коробку з мисливським порохом. Зі слів заявника, ці боєприпаси він знайшов у парку біля річки в рідному селі.

13 патронів калібру 7,62 мм. до автомата Калашникова здав у поліцію 39-річний житель с.Павлово Свалявського району. Чоловік каже, що боєприпаси він знайшов у лісі під час збирання грибів.

Всі патрони поліція вилучила. Вони будуть в подальшому знищені.

Нагадаємо, що під час місячника добровільної здачі зброї, який тепер триває в краї, громадяни можуть добровільно позбутися незареєстрованої зброї та боєприпасів. Цим самим ви уникнете кримінальної відповідальності за незаконне зберігання зброї.

zakarpatpost.net

Comments are closed.