Закордонний паспорт подешевшав на 170 гривень

[Total: 0    Average: 0/5]

З 1 жовтня набрав чинності Закон України, яким внесені зміни, зокрема, до Декрету Кабінету Міністрів України  “Про державне мито”. Відповідно до законодавчих нововведень при оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон державне митоне справляється. Тобто закордонний паспорт став дешевшим на 170 гривень.

З відміною держмита втратили актуальність і позовні заяви деяких активістів, які наполягали, що вартість документа дорівнює вартості держмита, повідомила zakarpatpost.net головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ ГУДМС України в Закарпатській області Ольга Поштак.

Наразі, аби оформити  паспорта громадянина України для виїзду за кордон, потрібно сплатити два обов’язкові платежі: вартість адміністративної послуги ( ці гроші залишаються у місцевому бюджеті) та вартість бланка. На сьогодні загальна сума оплати при оформленні закордонного паспорта з безконтактним електронним носієм (чипом)складає 391 грн. 47 коп. Паспорт без електронного чипа обійдеться дешевше – 325 грн. 47 коп.  У випадку прискореного оформлення документа паспорт з електронним чипом обійдеться у 478 грн. 62 коп., без чипа – 412 грн. 62 коп.

zakarpatpost.net

Loading...

Comments are closed.