Що чекає на Ужгород у 2025 році?

[Total: 0    Average: 0/5]

Члени робочої групи із розробки проекту стратегії інтегрованого розвитку Ужгорода та ужгородської громади до 2025 року голосуванням визначилися щодо підтримки пропозицій трьох організацій, які готові взяти на себе або ж долучитися до напрацювання документу, який визначатиме шляхи розвитку міста.

Нагадаємо, минулого тижня в Ужгородській міській раді відбулося чергове засідання робочої групи, де представили пропозиції Карпатського Інституту Розвитку зі словацького міста Кошице; швейцарського урбаніста Урса Томанна, який розробив стратегію розвитку Вінниці та учасників «Школи мерів» і ГО «Закарпатська громада».

Оскільки не всі члени робочої групи були на зібранні, їм запропонували вивчити презентаційні матеріали всіх претендентів і проголосувати за тих, кого вони підтримують, повідомила zakarpatpost.net  прес-служба Ужгородської міської ради.

Як інформує управління економіки та підприємництва Ужгородської міської ради, на 4 жовтня з 60-ти членів робочих груп у голосуванні взяли участь 32, з них 2-є утрималося. Решта ж голосів розподілилися так: 12 – за пропозицію Карпатського інституту розвитку м. Кошіце, 11 – за пропозицію Урса Томанна та 7 за пропозицію учасників “Школи мерів”.

zakarpatpost.net

Loading...

Comments are closed.