Чи інвестуватимуть австрійські підприємці в деревообробну галузь Закарпаття?

Розвиток торговельно-економічних зв’язків та інвестиційне співробітництво Закарпаття та Австрії обговорили під час зустрічі керівник краю Геннадій Москаль та Надзвичайний та Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер. Дипломат зустрілася з головою ОДА 10 жовтня в рамках робочого візиту на Закарпаття, повідомила zakarpatpost.net  прес-служба Закарпатської ОДА.

-За обсягами прямих іноземних інвестицій, що надійшли в економіку Закарпаття, Австрія посідає четверте місце. Загалом в області працюють інвестори з сорока восьми країн світу в різних галузях, – повідомив Г. Москаль.  – На Закарпатті нині зареєстровано три десятка підприємств австрійського походження, здебільшого в переробній галузі, які успішно діють.

Він також зазначив, що область чекає на інвесторів, зокрема в деревообробній галузі: «В Україні діє заборона на експорт лісу, однак деревину можна переробляти в межах області. Тому закликаю створювати підприємства з переробки лісу і виготовленню продукції з дерева на Закарпатті. Запрошуємо і австрійців».

Пані Посол у розмові зазначила, Євросоюз та Австрія, зокрема вважають, закон про мораторій на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді, який нині діє в нашій державі, не відповідає правилам ВТО та положенням Угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС.

Геннадій Москаль та Надзвичайний та Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер під час зустрічі також обговорили співпрацю Закарпаття з сусідніми країнами та ситуацію на сході України.

zakarpatpost.net

Comments are closed.