В Ужгороді прибрали клумби та зламали лавицю

Останнім часом в Ужгороді почастішали випадки пошкодження комунального майна. Сьогодні zakarpatpost.net натрапив ще одну на поламану лавицю у сквері на площі Петефі.

Дивно, кому може  заважати місце для відпочинку. Сумно, що хтось облаштовує місто, аби зробити його кращим для інших, а хтось зовсім не цінує чужу працю…

Чому ж дрібне хуліганство в обласному центрі Закарпаття перетворюється на звичне явище?

Слід зазначити, що винних,  якщо їх буде знайдено, за подібні дії можна притягнути до відповідальності. Зокрема, згідно зі ст. 170 ч.1 КК України «Умисне знищення або пошкодження об’єктів житлово-комунального гос­подарства» карається штрафом від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Крім того, як повідомляє прес-служба міської ради, працівники «УжАгроміксу» сьогодні косять зелені зони на площах Дружби Народів, Б. Хмельницького, роблять формувальну обрізку дерев на площі Ш. Петефі, прибирають сквери та прибережні зони. На площах Петефі, Народній працівники підприємства продовжують демонтаж квітників.

zakarpatpost.net

Comments are closed.