В Ужгороді буде монумент Героям АТО

[Total: 0    Average: 0/5]

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв сьогодні, напередодні Дня захисника України, побував на презентації проекту монументу Героям, які віддали життя за Україну під час проведення антитерористичної операції.

Представили проект в обласній адміністрації начальник управління культури Вікторія Фролова та автор – скульптор Василь Олашин. Саме ця робота визнана найкращою у ході конкурсу, оголошеного Закарпатською обласною адміністрацією. Проекти подавалися з 13 березня до 13 травня цього року, три найкращі роботи експонувалися у фойє будівлі на Народній, пройшли широке фахове і громадське обговорення, повідомила zakarpatpost.net  прес-служба Ужгородської міської ради.

Із Василем Олашиним укладено угоду на спорудження монументу на Пагорбі Слави, планується завершити його зведення до Дня захисника України у 2017 році.

Автор детально розповів про задум – буде фігура матері і дитини, які символізують зародження і продовження життя, а також стела, яка розташовуватиметься кутом до фігури. Все буде виконано в граніті і бронзі, на підвищенні входу на Пагорб Слави.

На презентації були також журналісти, учасники АТО, скульптори і митці та всі зацікавлені у зведенні монументу.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв наголосив, що потрібно комплексно розглянути зведення монументу і облаштування всієї прилеглої площі, врахувати питання озеленення, підсвічування, пандусів, дотриматися процедур підготовки до зведення пам’ятника, визначення виконавця робіт із благоустрою.

 zakarpatpost.net

 

Loading...

Comments are closed.