Тячівський «Робін Гуд» грабував земляків на краденому залізному коні та зі зброєю

Зокрема, 34-річний тячівець причетний і до крадіжки 50 тисяч доларів та 30 тисяч євро з помешкання громадян. Суд врахував інформацію поліції щодо суми викрадених злочинцем коштів, та обрав 34-річному підозрюваному міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з визначенням адекватної застави у розмірі понад два мільйони гривень.

34-річний житель смт.Тересва Тячівського району є фігурантом кількох кримінальних проваджень, які стосуються крадіжки грошей (50 тисяч доларів та 30 тисяч євро), коштовностей, викрадення автомобіля та незаконного поводження зі зброєю, повідомляє zakarpatpost.net  відділ комунікації Закарпатської поліції.

В ході проведення спецоперації працівники Тячівської поліції затримали злочинця, коли той рухався на автомобілі «Шкода». Жодних документів на транспортний засіб та документів, які б посвідчували особу, водій не мав.

Під час поверхневого огляду правоохоронці знайшли в автівці чорну пластмасову коробку, в якій знаходився пістолет марки «Зоракі». Зброя була з магазином, але без патронів.

Суд, враховуючи інформацію поліції щодо розміру викраденого, обрав затриманому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення адекватної застави в розмірі 2 мільйони 342 тисячі гривень.

Досудове розслідування триває і надалі.

zakarpatpost.net

Comments are closed.