Мобільний бізнес. Ужгородець крав телефони

Працівники поліції затримали 50-річного чоловіка, який в Ужгороді викрав мобільний телефон. Як з’ясувалося, останній фігурує ще й в справах про крадіжках на території інших районів області.

14 жовтня до працівників ужгородської поліції надійшло повідомлення про крадіжку мобільного телефону в одному з готелів міста.

Як з’ясувалося, жертвою крадія став 27-літній охоронець готелю. Свій телефон він залишив у підсобному приміщенні. Зловмисник скористався відсутністю свідків, проник у  приміщення та викрав мобільний.

Працівники кримінальної поліції Ужгорода переглянули відео з камер спостереження, які зафіксували крадія. Встановили його особу, потім встановили місцезнаходження та затримали злочинця – 50-річного раніше судимого закарпатця. Працівники поліції з’ясували, що даний громадянин причетний і до низки інших крадіжок на території області.

По всіх фактах працівники поліції проводять досудове розслідування. Збираються необхідні докази для доведення вини злочинця в суді, повідомляє zakarpatpost.net.

zakarpatpost.net

Comments are closed.