Військові отримали спецзасоби від американського благодійника

Прилад нічного бачення, біноклі, захисні окуляри та рюкзаки для води – чергову партію нових спецзасобів передав бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної механізованої бригади виходець із Закарпаття, який мешкає в США.

Спорядження від імені мецената бійцям вручив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Керівник області подякував закарпатським військовим за героїзм та звитягу, побажав їм успіхів у боротьбі з ворогом на сході держави, повідомила zakarpatpost.net  прес-служба Закарпатської ОДА.

– Будь-яка допомога для військових важлива, – наголосив командир 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону Олександр Паламарчук. – Наші бійці  забезпечені подібними спецзасобами, але зайвого обладнання на полі бою не буває.

Підполковник щиро подякував меценату за допомогу і запевнив, що особисто доставить його закарпатським підрозділам, оскільки за тиждень повертається на схід. За словами командира, нині підрозділи 128-ї окремої гірсько-піхотної механізованої бригади дислокуються в найгарячіших точках Донеччини – біля сіл Опитне та Піски, в районі шахти «Бутовка».

 zakarpatpost.net

Comments are closed.