Наймолодшому злодію в області всього 8 років. Хлопчик зі Сваляви крав телефони

Вчора у селі Неліпино, що на Свалявщині,  2-класник проник у роздягальню стадіону і викрав мобільні телефони зі спортивних рюкзаків своїх друзів-футболістів. Поліцейські за гарячим слідом затримали 8-літнього злодія.

Вчора о 18:10 тренер футбольної команди повідомив, що з рюкзаків його вихованців, які вони залишили у роздягальні, зникли речі, а саме мобільні телефони. За гарячим слідом правоохоронці вичислили неповнолітнього крадія.

Як зізнався сам 2-класник, він вперше пішов на тренування з футболу. Коли потрапив у роздягальню, побачив чужі речі і спокусився на мобільні телефони, які лежали в наплічних спортивних сумках його друзів. Вибравши телефони, спакував їх у пакет і заховав на городі своєї сусідки. Один із мобільних хлопчик викинув у річку, повідомляє zakarpatpost.net  відділ комунікації Закарпатської поліції.

У присутності своєї бабусі хлопчина зізнався у скоєному. Як з’ясувалося, школяра виховують бабуся та дідусь, так як батьки часто зловживають спиртним. Тепер вирішується питання про оформлення опіки над хлопчиком.

Деталі справи з’ясовуються.

zakarpatpost.net

 

Comments are closed.