В Ужгороді вивчатимуть безпеку руху заради уникнення ДТП

Запрошуємо всіх охочих (представників ЗМІ, велосипедистів, представників маломобільних верств населення та громадських організацій, які працюють з дітьми, автолюбителів, а також пішоходів тощо) взяти участь у заходах, які проведуть 25 жовтня 2016 року в Ужгороді представники громадської організації Vizion Zero Віктор Загреба та Андрій Коман. Нагадаємо, вони приїдуть на запрошення Ужгородського міського голови Богдана Андріїва. Ініціювала приїзд співзасновників Vision Zero до нашого міста радник міського голови на громадських засадах Маріанна Собран, яка також запропонувала розробити та затвердити на міському рівні стратегію нульової смертності на дорогах Ужгорода.

Представники  Vizion Zero презентують свою роботу щодо безпеки дорожнього руху в Україні, проведуть круглий стіл “Безпека дорожнього руху в Ужгороді – простір для спільних дій”. Говоритимуть також про науковий підхід до оцінки безпеки руху, вплив транспортної інфраструктури на користувачів, практичний досвід якісних проектів в Україні, важливість просвітницької роботи серед населення, особливо – серед школярів, повідомила zakarpatpost.net  прес-служба Ужгородської міської ради.

У заході візьмуть участь, зокрема, представники Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві, працівники департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, члени комісії Ужгородської міськради з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту.

Зустріч відбудеться у великому залі Ужгородської міської ради.  Початок о 16.00.

Довідково. “Vision Zero” (“Нульове бачення”) — це створена у Швеції концепція, яка стверджує, що будь-які дорожні смерті — неприпустимі, і що треба прагнути звести цю цифру до нуля. Шведи вирішили, що винуватити людей за те, що вони спричиняють аварії (“blame the victim”) – непродуктивно. Бо люди завжди помилялись і будуть помилятись. Але що тоді продуктивно? Побудувати розумну і безпечну систему менеджменту безпеки (“safe system”), в якій кількість смертей буде постійно знижуватись, поки не знизиться до нуля. Цей підхід показує вражаючі результати в Швеції, Британії, Данії, Голландії та інших країн ЄС. Понад 500 великих міст Європи вже досягнули нульової смертності!
Від аварій на дорогах і вулицях України щороку втрачає життя понад 4000 людей. Місія громадської організації “Vision Zero” – зменшити це число до нуля. Крок за кроком, рік за роком, місто за містом.

 zakarpatpost.net

Comments are closed.