В Ужгороді велике прибирання?

Сьогодні в Ужгороді працівники комунального підприємства КШЕП готують до асфальтування вулицю Шумну. На пішохідному мосту комунальники встановили дорожні знаки «рух на велосипедах заборонено», «пішохідна зона».

Продовжують капітальний ремонт внутрішньоквартальної території на Толстого,44, біля будинків 74-76 на вулиці Тлехаса – викладають бруківку, на Легоцього, 76 теж викладать бруківку та встановлюють бордюри. Готують до асфальтування вулиці Закарпатську, Собранецьку та Підгірну.

«УжАгромікс» сьогодні продовжує прибирати залишки аварійних дерев, вирізаних напередодні на вулиці Собранецькій. На вулиці Гарайди працівники підприємства роблять формувальну обрізку дерев, а у сквері на площі Петефі прибирають опале листя.

Працівники «Закарпателектробуду» днями зробили вуличне освітлення на трьох вулицях, де досі його ніколи не було – Тельмана (13 світильників), Антонівській (12), Нікітіна (18). Сьогодні ж відновлюють лінію вуличного освітлення на вулицях Електрозаводській, Довбуша, О. Вишні, у провулку між вулицями Володимирською та Перемоги біля Ужгородського ВПУ торгівлі та технологій харчування. На Минайській продовжують ремонтувати трансформаторну підстанцію, а на вулиці Гвардійській ліквідовують аварійну ситуацію, повідомила zakarpatpost.net  прес-служба Ужгородської міської ради.

 zakarpatpost.net

Comments are closed.