Найсильніші закарпатці змагалися у Словаччині

Декілька днів назад, в залі кінотеатру “Панорекс” словацького міста Нова Дубніца, пройшло нагородження переможців “Центральноєвропейського кубка” стронгменів про це повідомив zakarpatpost.net ЗІДО стронгмен Іван Григоровський. Протягом року участь в етапах кубка прийняли 33 стронгмени з Словаччини, Чехії, Польщі, України та Австрії. Вісім спортсменів були присутні на вечорі “Стронгмен ШОУ”, а деякі навіть виступали на сцені, намагаючись покорити різні рекорди в становій тязі, піднятті залізної колоди, утриманні важких 150 кг валіз на максимальний час, обертанні 100 кг кулі навколо голови.


Присутні були Браніслав Гольєр та Ігор Петрік – шестиразовий та триразовий володарі титулу “Найсильніший словак”, найсильніший чех Честмір Шіма та найсильніший поляк Рафал Кобиляш. Також були Франтішек  Пірош, рекордсмен Словаччини у піднятті колоди, найсильніша людина України Костянтин Ільїн, а також найсильніші закарпатці Володимир Цифра та Іван Григоровський. Останні троє є представниками “Карпатської Ліги Сильних Людей”, яка є співзасновником “Центральноєвропейського кубку”.
За результатами восьми етапів перемогу здобув вже вчетверте Костянтин Ільїн. Друге та третє місця, як і у минулому році, посіли Рафал Кобиляш та Володимир Цифра. Наступного року організатори планують провести близько 10-12 етапів.

Переможці “Центральноєвропейського кубку”:

2011 – Гольєр Браніслав
2012 – Ільїн Костянтин
2013 – Ільїн Костянтин
2014 – Петрік Ігор
2015 – Ільїн Костянтин
2016 – Ільїн Костянтин

zakarpatpost.net