В Ужгороді на школярку впало дерево

Щодо надзвичайної ситуації з травмуванням школярки на алеї біля шкіл №12 та 15 в Ужгороді.

Сьогодні працівники підрядної організації «УжАгромікс» вирізали дерева на алеї між школами №№12 та 15, при цьому травму отримала школярка 2004 року народження, повідомила zakarpatpost.net  прес-служба Ужгородської міської ради.

Обов’язок виконавця робіт – забезпечити всі заходи безпеки. Чи було це зроблено і що призвело до трагедії – вивчають правоохоронці. Крім того, усі обставини НП, за попередньою інформацією, з’ясовуватиме і спеціальна комісія Держпраці. За висновками цих структур можна буде визначити, що стало причиною нещасного випадку.

Як повідомив zakarpatpost.net головний лікар міської клінічної лікарні Іван Курах, у середу поообіді, бригадою швидкої медичної допомоги до приймального відділення з політравмою була доставлена 12-річна учениця однієї із ЗОШ м. Ужгород.

Під час огляду лікарями у дівчинки діагностовано закриту черепно-мозкову травму із забоєм мозку, відкритий багатоуламковий перелом обох кісток лівої гомілки, числені рвані забруднені рани лівої нижньої кінцівки. Дитина перебувала в стані шоку.

Дівчину вже, апаратом проведено фіксацію всіх уламків кісток, оброблені рани. Зараз дитина знаходиться наркозному сні. Стан дитини важкий, але стабільний.
zakarpatpost.net

Фото: Zaholovok

Comments are closed.