В Ужгороді презентуватимуть проект про місця незаконних ув’язнень на Донбасі

В Ужгороді презентують дослідження «Ті, що пережили пекло: свідчення жертв про місця незаконних ув’язнень на Донбасі»
У понеділок, 28 листопада, в Закарпатській ОДА презентують підсумки моніторингового дослідження «Ті, що пережили пекло: свідчення жертв про місця незаконних ув’язнень на Донбасі».
Дослідження ґрунтується на свідченнях тих, кого незаконно утримували представники незаконних збройних формувань в Донецькій та Луганській областях, на матеріалах, зібраних у ході візитів на звільнені території, а також на інформації, отриманої від органів державної влади та з відкритих джерел.

Над дослідженням працювали представники коаліції громадських організацій та ініціатив «Справедливість заради миру на Донбасі» у тісній співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини з метою документування фактів порушень прав людини, пов’язаних із незаконним позбавленням волі в зоні збройного конфлікту на сході України, повідомила zakarpatpost.net  прес-служба Закарпатської ОДА.

Дослідження презентують:
Олексій Біда, координатор Центру Документування Української Гельсінської спілки з прав людини;
Іван Алмаші, голова регіонального відділення секретаріату урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області;
Борис Кондратюк, координатор Української Гельсінської спілки з прав людини в місті Ужгород.

Презентація дослідження відбудеться в прес-центрі Закарпатської ОДА.
Початок о 10.00.

Опісля організатори запрошують на презентацію відеоматеріалу, знятого на основі дослідження. Цей захід відбудеться об 11.00 в

zakarpatpost.net

Comments are closed.