В Ужгороді проходить регіональний бізнес-форум

В Ужгороді сьогодні проходить регіональний бізнес-форум «Україна – країна підприємців». Захід орієнтований на підприємців та тих, хто бажає розпочати власну справу.

Участь у форумі беруть майже три сотні представників бізнесу, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв у вітальному слові учасникам відзначив, що напередодні форуму фахівці управління екон оміки та підприємництва Ужгородської міської ради спільно з представниками КБ ПАТ «Приватбанк» та регіонального відділення УСПП проаналізували можливості міського бюджету і напрацьовують програму підтримки малого та середнього бізнесу, якою передбачено виділення з міського бюджету 1 мільйона гривень на погашення відсотків по кредитах для бізнесу, повідомила zakarpatpost.net  прес-служба Ужгородської міської ради.

Дотепер подібних програм у місті не було.

«Основне джерело надходжень до бюджету міста – це податок на доходи фізичних осіб. Тобто це сплачені податки із заробітної плати як працівниками, так і роботодавцями. Дуже важливо, щоб підприємці мали можливість розвиватися, створювати нові робочі місця, платити заробітну плату – офіційну, а не в “конвертах”, бо це – поповнення бюджету. Тому міська влада докладатиме зусиль, щоб підтримати підприємництво. Один із напрямків – вдосконалення зручностей у функціонуванні Центру надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради, який значно сприяє спрощенню ведення й прозорості процедури створення бізнесу», – підкреслив міський голова.

Перший заступник Ужгородського міського голови Іштван Цап у своєму виступі наголосив на безумовній підтримці міською владою підприємницьких ініціатив. Так, зокрема, на завершальному етапі проект програми підтримки малого та середнього бізнесу, яка не приймалася щонайменше останні 5 років. Цим документом у тому числі передбачається компенсація відсоткової ставки за кредитами, впровадження маркетингових ваучерів, фінансова підтримка проектно-кошторисної документації нових бізнес-проектів та допомога у сертифікації продукції відповідно до стандартів ЄС.

zakarpatpost.net