Ужгородець намагався збути наркотики

В Ужгороді після чергової контрольної закупки працівники поліції затримали 43-річного місцевого мешканця, який займався збутом особливо небезпечних наркотичних засобів серед наркозалежних громадян. В злочинній діяльності затриманому допомагала його 24-річна співмешканка, яка виховує двох малолітніх дітей, повідомляє zakarpatpost.net  відділ комунікації Закарпатської поліції.

Питання щодо позбавлення її батьківських прав поліція поставить перед соціальними службами…

9 грудня ввечері оперативні працівники та слідчі Головного управління Закарпатської поліції за процесуальним керівництвом прокуратури після здійснення чергової контрольної закупки наркотичних засобів, а саме канабісу та метамфетаміну, затримали 43-річного наркоторговця. Правоохоронці оглянули автомобіль затриманого, провели обшуки за місцем його проживання та в офісному приміщенні, яке вони зі своєю співмешканкою орендували для розповсюдження наркотиків.

В автівці марки «Ford Fiesta» працівники поліції виявили та вилучили згортки фольги з кристалічною білою порошкоподібною речовиною та поліетиленовий пакет з грубо подрібненою сухою речовиною, яка має зелено-коричневий колір.

zakarpatpost.net