Закарпаття стовідотково завершило об’єкти, що фінансувалися з Державного фонду регіонального розвитку

Роботи на всіх об’єктах Закарпаття, які цього року проводилися за рахунок Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) повністю завершені, їх виконання – 100 відсотків.

Це і ремонт автодоріг, і відновлення міжнародного аеропорту «Ужгород», і реконструкція шкіл, дитсадків, лікарень та інших соціальних об’єктів, і будівництво систем теплопостачання та водозабезпечення тощо. 100-відсотковий результат по капітальних вкладеннях, що фінансуються з Державного бюджету, досягнуто на Закарпатті вперше з часу здобуття Україною незалежності. Щотижневий контроль за ходом робіт здійснював Геннадій Москаль, котрий добився виділення коштів із Державного (усього 110,5 мільйонів гривень) та співфінансування з місцевих бюджетів.

Відсоток освоєння коштів ДФРР на Закарпатті становить 98,7 відсотка, що також є найвищим результатом за останні 25 років. 1,3 відсотки коштів не використані за рахунок економії під час проведення робіт.– Поки що немає статистики щодо використання коштів ДФРР у розрізі регіонів України, однак я впевнений, що Закарпаття на фоні інших областей займе одне з перших місць або стане абсолютним лідером, – заявляє Геннадій Москаль, повідомила zakarpatpost.net прес-служба Закарпатської ОДА.

zakarpatpost.net