Закарпатська прокуратура оголосила підозру підприємцю-власнику 11 вагонів хвойної деревини

[Total: 0    Average: 0/5]

Підприємцю, котрий намагався вивезти у країни ЄС вагони лісу прокуратурою оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Прокуратурою Закарпатської області оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення – підробка та використання завідомо підробленого документа (ч. 4 ст. 358 КК) підприємцю, який використав підроблений сертифікат для вивезення за межі митної території України в країни ЄС ялинок та ялиць.

Йдеться про ситуацію із зупиненими активістами восени цього року в Чопі вагонами, у яких намагалися вивезти за кордон велику партію хвойної деревини.

Слідством встановлено, що фізична особа-підприємець, з метою вивезення за межі митної території України товару «деревина паливна», використав завідомо підроблений документ – сертифікат про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів.

Зокрема, підприємець, для одержання сертифікату про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів, подав до Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства заяву з товарно-транспортними накладними на товар – дрова хвойних порід ялина, ялиця у якій містилася неправдива інформація.

Отримавши сертифікат про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів, зазначивши ньому недостовірну інформацію у подальшому, підприємець, серед поданих до декларування та митноого оформлення вантажів документів, надав і підроблений сертифікат.

Згідно Експертного висновку Закарпатської торгово-промислової палати складені на партію товару, на яку було видано Сертифікат про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій зафіксовано довжину дров, яка не відповідає зазначеній у поданому сертифікаті. Тобто це підтверджує, що відомості, які містяться у поданому підприємцем сертифікаті не відповідають фактично завантаженому в 11 залізничних вагонів товару.

https://zakarpatpost.net

 

Comments are closed.