Закарпатським підприємцям у банках видаватимуть лише по 50 тисяч

[Total: 0    Average: 0/5]

Нацбанк з 4 січня знизив граничну суму розрахунків готівкою за участю фізосіб.

Національний банк зменшує з 4 січня граничну суму розрахунків готівкою за участю фізичних осіб з 150 тисяч гривень до 50 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Постановою Банку гранична сума розрахунків передбачена готівкою між фізичною особою і підприємством (підприємцем) протягом одного дня в розмірі 50 тисяч гривень, а також між фізичними особами за договорами купівлі-продажу, які підлягають нотаріальному посвідченню, в розмірі 50 тисяч гривень.

«Безготівкові розрахунки можуть здійснюватися без будь-яких обмежень, і банки зобов’язані забезпечити безготівкові перерахування на вимогу клієнтів у повному обсязі», – йдеться в повідомленні Нацбанку.

Гранична сума розрахунків готівкою між підприємствами протягом одного дня залишається незмінною і становить 10 тисяч гривень.

Національний банк наголошує, що встановлення граничної суми розрахунків готівкою на рівні 50 тисяч гривень не завдасть незручностей громадянам і не торкнеться щоденних покупок населення, оскільки стосуватиметься лише великих покупок (нерухомості, коштовностей, транспортних засобів, предметів мистецтва, хутра, дорогих годинників, подорожей і т. д.).

https://zakarpatpost.net

Comments are closed.