Протягом минулого року закарпатці подали до прокуратури 131 запит

[Total: 0    Average: 0/5]

Упродовж 2016 року до органів прокуратури області надійшов 131 запит у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Серед зареєстрованих інформаційних запитів – 100 надійшло до апарату прокуратури області, 31 – до місцевих прокуратур. При цьому, до однієї з місцевих прокуратур запити на інформацію не надходили взагалі (Мукачівська місцева прокуратура).

На 88 інформаційних запитів прокуратурою надано інформацію, 40 запитувачам роз’яснено норми Закону України «Про доступ до публічної інформації», 41 запит скеровано за належністю для організації розгляду належним розпорядникам інформації, повідомляє zakarpatpost.net прес-служба прокуратури Закарпатської області.

З числа розглянутих запитів на інформацію: 26 – з питань досудового слідства; 5 – з питань представництва інтересів громадян та держави в суді; 10– з кадрових питань; з питань організаційно-розпорядчої діяльності – 7, у тому числі  3 – про надання статистичної інформації, 83 – з інших питань.

Найчастіше запитувалась інформація питань досудового розслідування, представництва інтересів громадян та держави в суді, з кадрових питань, про надання статистичної інформації, тощо.

Зокрема, запитувачі цікавились деклараціями  керівництва прокуратури області, керівників місцевих прокуратур, розміром заробітної плати працівників прокуратури. Також, значна кількість запитів стосувалась питань досудового розслідування кримінальних проваджень, які викликали суспільний резонанс та підвищену увагу громадськості.

Інформаційні запити, які стосуються інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь на які має надаватися не пізніше 48 годин з дня отримання запиту, на розгляд органів прокуратури області не надходили.

zakarpatpost.net

Comments are closed.