В Ужгороді колядували маленькі гості зі Словаччини

[Total: 0    Average: 0/5]

Засвідчити міцність дружніх зв’язків із закарпатцями та вшанувати народні традиції приїхали діти зі Словаччини на Закарпаття. 12 січня три десятки школярів із сусідньої країни колядували та віншували в обласній адміністрації, повідомила zakarpatpost.net  прес-служба Закарпатської ОДА.

Візит школярів з міста Вранов-над-Топльоу вже став традиційним: цьогоріч вони виступали в обласному центрі вже вшосте. Приїзд дітей із сусідньої країни відбувся за сприяння дипломатів – Почесного консула України в Словацькій Республіці Станіслава Обіцкі та Генерального  консула Словацької Республіки в Ужгороді Янки Буріанової. «Прийміть ці різдвяні колядки, як щире вітання від усієї Словаччини. Бажаємо вам – Закарпаттю та Україні – в новому році всього найкращого, здоров’я, щастя миру та безпеки», – наголосила у вітальному слові пані Буріанова.

Делегацію колядників на Закарпатті вітав керівник краю Геннадій Москаль. Він подякував дітям за виступ і вручив їм солодкі подарунки.

У рамках візиту на Закарпаття діти зі Словаччини колядували у декількох локаціях. Зокрема, в Ужгородській спеціалізованій ЗОШ №4, де вивчають словацьку мову та у Генеральному консульстві Словацької Республіки в м. Ужгород.

 

 

zakarpatpost.net

Comments are closed.