Учасник національного відбору на «Євробачення 2017» гурт «СКАЙ» їде до Ужгорода

[Total: 0    Average: 0/5]

В Ужгороді музиканти презентують новий трек «Я тебе люблю», який побореться за право представляти Україну на міжнародній арені.
Нова пісня братиме участь у національному відборі міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення 2017», фінал якого пройде в травні наступного року в Києві.

Слова і музику пісні «Я тебе люблю» написав безпосередньо сам Олег Собчук (англійська версія «All my love for you», автор слів Джон Хілл), аранжування, виконання та запис були зроблені в повному складі групи СКАЙ на київській студії «Істок», бек-вокал української версії – Даша Мінєєва.

Запис англійського вокалу здійснювався в перервах між виступами в одній з кращих студій Чикаго «Pressure Studio» під чуйним керівництвом американського продюсера-музиканта Джона Хілла і саунд-продюсера Слави Макаркіна (Slamak Production). До цього часу Таннер Спаркс з Сан-Дієго (саунд-продюсер легендарної американської групи Switchfoot) вже підготував трек «Я тебе люблю» для подальшої роботи.

Запису якісної англомовної версії посприяв Сергій Шахов – Shahov Enterprises. Фронтмен групи СКАЙ Олег Собчук зазвичай підійшов до справи з максимальною відповідальністю і наполегливо займався, щоб пісня звучала органічно по-справжньому і стала міжнародним хітом.

«Над цією піснею ми працювали близько року і з самого початку ми знали, що така пісня створена саме для «Євробачення». Спеціально для неї Артем Рощенко написав партитури, і ми записали справжній симфонічний оркестр. Це були просто фантастичні відчуття. Останні півроку ми займалися її підготовкою, поєднуючи з випуском нового альбому і нашим туром по Америці. У роботі над піснею ми задіяли дуже велику кількість музикантів і саунд-продюсерів з різних країн. Ми врахували різні світові музичні тенденції, тому сподіваємося бути почутими не тільки в Україні, але і у всьому світі», – коментує Олег Собчук (лідер групи СКАЙ).

На ювілейному концерті «СКАЙ – 15 РОКІВ» глядачі в Ужгороді зможуть побувати 15 лютого.

Концерт пройде в облмуздрамтеатрі о 19-й годині.

zakarpatpost.net

Comments are closed.