У Закарпатті знову крадуть ліс

[Total: 0    Average: 0/5]

Закарпатські правоохоронці тричі за добу виявляли факти незаконної порубки лісу на території Мукачівського, Воловецького та Іршавського районів, повідомляє zakarpatpost.net  відділ комунікації Закарпатської поліції.

Перший випадок вилучення незаконно зрубаної деревини трапився в селі Вільховиця Мукачівського району. Працівники поліції встановили, що місцевий мешканець самовільно зайшов на територію лісового господарства, зрізав бук діаметорм 58 см та порізав його на три частини. Частину деревини 35-річний вільховчанин підводою доставив до себе додому. Сума матеріального збитку встановлюється, вилучений бук переданий на зберігання в Мукачівське лісове господарство.

Співробітники Воловецького відділення поліції виявили порубку дерев в урочищі «Мала Кичера» біля райцентру. Правоохоронці встановили, що 39-річний мешканець смт. Воловець зрубав три бука діаметорм 25-30 см. Деревину передано лісничому місцевого лісового господарства.

Найбільшу порубку дерев зафіксували співробітники Іршавського відділення поліції. Неподалік с. Собатино правоохоронці виявили чотири зрубаних буки та три дуби, діаметром 30-40 см. Слідчо-оперативна група встановила, що вирубка 3 куб. м лісу нанесла збиток Довжанському лісовому господарству, йому віддано деревину на зберігання.

За всіма фактами поліція порушила ст. 246 Кримінального кодексу України, тобто незаконна порубка лісу. Нагадаємо, що таке правопорушення карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого.

zakarpatpost.net

Comments are closed.