Чому закарпатці прагнуть виїхати з України

[Total: 0    Average: 0/5]

Бо не бачать для себе перспектив

Про це написав журналіст Артур Оруджалієв на своїй сторінці в Facebook, який і сам нещодавно отримав американський паспорт.

“В Україні повітря просякнуте атмосферою еміграції. Виїхати хочуть мільйони”, – заявив він. Однією з причиною еміграції журналіст назвав фінансове питання, повідомляє видання «Погляд».

“Їдуть по гроші. Їдуть, що ще гірше, не по них, а не бачачи перспектив. Тільки в моєму оточенні останнім часом виїхали десятки людей. І практично всі вони добре заробляли. У цьому році точно поїдуть ще кілька. Класних. Та що там – офігенних”, – написав він.

“Люди, яким розповідали, “та кому ви там потрібні”, отримують візу для обдарованих людей в одній країні. В іншій їм дають податкові пільги. У третій влаштовують дітей в садок без черг і хабарів”, – розповів Оруджалієв. “В Естонії працює цілий напрямок по хантингу фахівців з України. Їм є що запропонувати. Вони проводять у Києві заходи, купують рекламу, замовляють PR-публікації в профільних ЗМІ. У той самий час в Україні – вводять податок на бездіяльність ФОПів і планують прибрати спрощену систему оподаткування. Ту єдину, яка дозволяє в цій країні за 5 хвилин здати звітність і спати спокійно” ,- зазначив журналіст.

zakarpatpost.net

Comments are closed.