Перездавати на права доведеться кожні п’ять років?

[Total: 0    Average: 0/5]
Заступник глави МВС щодо євроінтеграції Анастасія Дєєва розповіла про нововведення, які очікують українських водіїв найближчим часом.

Про це повідомляє AUTO-Consulting.
 На посвідчення водія додадуть мікрочіп. Також змінять термін дії та підкатегорії. Такі зміни готують внести в закон «Про дорожній рух» та ПДР України.
  Але крім того, Дєєва анонсує зміну терміну дії посвідчень водія.
  За її словами, це від 5 до 15 років в залежності від категорії транспорту з метою періодичної перевірки знань та навичок.
  За словами заступника глави МВС: «перегляд термінів дійсності посприяє більшій безпеці дорожнього руху»,
  Крім того, Дєєва анонсує і появу нових стандартів і періодичності проведення технічного контролю транспорту, який перевозить небезпечні вантажі. Також будуть впроваджені і нові стандарти з підготовки та екзаменації водіїв.
  Анонсувала Дєєва і перегляд категорій автотранспорту.
  А завершила свій пост заступник міністра МВС багатозначною фразою: Мені подобається, що команда МВС не зупиняється на виконанні зобов’язань перед ЄС, але розробляє по-справжньому нові і сучасні підходи і вдосконалюється з кожним днем.
  Схоже, що українським водіям тепер доведеться підучувати правила дорожнього руху і оплачувати всю процедуру здачі на права з завидною регулярністю.

Comments are closed.