Прикордонники Мукачівського загону припинили дві спроби тютюнової контрабанди

[Total: 0    Average: 0/5]

На кордоні з Румунією прикордонники попередили дві спроби тютюнової контрабанди.
Протягом доби прикордонники Мукачівського загону припинили дві спроби тютюнової контрабанди, в результаті чого було виявлено та вилучено більше трьох тисяч пачок сигарет.

У першому випадку контрабандний тютюн намагалась провезти громадянка Угорщини у пункті пропуску «Дякове», що на кордоні з Румунією.

Аби приховати сигарети від прикордонно-митного контролю, жінка запакувала ними задні сидіння свого авто «Фольксваген» 2001 року випуску. На сховок прикордонникам вказав службовий собака Альфа. У ході перевірки правоохоронці виявили та вилучили 140 пачок сигарет. Окрім сигарет, жінка позбавилась й свого авто.

Ще 2880 пачок сигарет, виявили прикордонники відділу «Ділове». Під час перевірки отриманої інформації, про ймовірну протиправну діяльність на кордоні, прикордонний наряд виявив 6 пакунків сигарет.

Контрабандний тютюн правопорушники намагались приховати під снігом. Виявлені сигарети було доставлено у прикордонний підрозділ, повідомили zakarpatpost.net у прес-службі Мукачівського прикордонного загону.

zakarpatpost.net

Comments are closed.