Іршавський суд за вирубку дерев породи акація присудив мукачівцю штраф

[Total: 0    Average: 0/5]

Закарпатця засуджено за незаконну порубку дерев.
Хустською місцевою прокуратурою до Іршавського районного суду направлено позовну заяву в інтересах держави в особі Луківської сільської ради до третьої особи на стороні позивача ДП «СЛАП «Іршаваагроліс», про відшкодування шкоди в розмірі майже 40 тисяч гривень завданої внаслідок незаконної порубки дерев.

Як уточнили у Хустській місцевій прокуратурі, житель Мукачівського району, на початку вересня 2016 року, знаходячись в лісовому масиві експлуатаційних лісів другої групи, що належать державному підприємству «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Іршаваагроліс», діючи умисно, незаконно, без спеціального дозволу, самовільно порубав сироростучі дерева породи «Акація», різного діаметру, загальною кубомасою близько 8 кубічних метрів.

Цими незаконними діями чоловік спричинив істотну шкоду вищевказаному державному підприємству на загальну суму близько 40 тисяч. Про це zakarpatpost.net повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Відтак, вироком Іршавського районного суду його визнано винним та засуджено за скоєння незаконної порубки дерев і накладено штраф на вищеназвану суму.

zakarpatpost.net

Comments are closed.