Закарпатці масово виграють автомобілі? Активувалися телефонні шахраї

Цими днями багатьом користувачам одного з відомих українських мобільних операторів масово почали приходити смс із повідомленнями про виграш автомобіля.

Щоб стати щасливим власником транспортного засобу, мовляв, достатньо зайти на сторінку в Інтернеті за вказаним посиланням. На сайті ж містилася інформація про умови акції. Все буцімто серйозно. Шахраї розраховувати на те, що довірливі краяни повірять у їхні «чесні» наміри. Навіть вказали номер гарячої телефонної лінії, на який нібито достатньо зателефонувати, щоб забрати виграш.

Багато хто одразу зрозумів, що це чергова оборудка невідомих спритників. Хустянка Валентина Король навіть зателефонувала аферистам, розраховуючи на те, що виведе їх на чисту воду.

– Чоловік у слухавці приємним голосом повідомив, що потрібно сплатити дві з половиною тисячі гривень, як якийсь страховий внесок, аби забрати автівку. Назвав навіть адресу автосалону в Києві. Перевірила в Google – все точно. Але вони, подумала я, могли знайти потрібні контакти в Інтернеті. Отже, повідомила незнайомцеві, що подумаю і зв’яжуся з ним пізніше. Відтак одразу ж набрала номер вказаного автосалону. Працівники наголосили, що нині я не перша їм телефоную. Утім ніякі акції вони не проводять, – наголосила жінка.

Слід зазначити, що останнім часом телефонне шахрайство набуває великої популярності у всій державі і все більше закарпатців стають жертвами кіберзлочинців. Тому закликаємо краян не втрачати пильність і не вірити сумнівним повідомленням.

zakarpatpost.net