Закарпатці кличуть угорців у гості… аби розвивати туристичну галузь

[Total: 0    Average: 0/5]

У місті Будапешт розпочала роботу Міжнародна туристична виставка, яка триватиме до 5 березня.

Закарпаття представлено загальнообласним стендом ,,Welcome to Zakarpattia”.

Для іноземного відвідувача, на виставковому стенді презентуються промоційні матеріали про туристичний потенціал Закарпаття, закарпатські вина і сир та унікальні вироби із Музею ткацтва (с. Черна), що на Виноградівщині, повідомляє zakarpatpost.net прес-служба Закарпатської ОДА.

,,Закарпаття пропонує відпочинок для європейського туриста у різних варіаціях: це колоритна закарпатська кухня, туристичні маршрути, термальні джерела і чани, фестивалі, відпочинок у сільській місцевості тощо.  Привезли з собою все, що люблять угорцi, щоб вони обирали вiдпочинок саме у нас!” – каже директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман.

За його словами, участь у закордонних заходах є вкрай важливою для Закарпаття та позитивно відзначається на співпраці із угорськими партнерами. За підсумками переговорів між українською та угорською сторонами, з метою комфортного та швидкого сполучення місцевих жителів регіону з Угорщиною та угорських туристів із Закарпаттям, найближчим часом заплановано запуск залізничного сполучення європейського стандарту між Мукачевом і Будапештом.

zakarpatpost.net

Comments are closed.