Коли в Ужгороді з’являться собачі вбиральні?

Біотуалети для тварин сьогодні є в багатьох державах світу, є також біопакети, з якими власники чотирилапих улюбленців відправляються на прогулянки…

Ще навесні 2015 року ГО «Це наш Київ» розробила та запустила масштабну ініціативу «Собачі вбиральні».

Проект знайшов широку підтримку серед громадськості, тож  уже протягом наступних трьох місяців у парках столиці громадські активісти в’язалися активно розповідати власникам собак, яку шкоду приносять навколишньому середовищу неприбрані відходи друзів наших менших, інформували людей про те, що потрібно зробити, аби вирішити проблему. Так в дворах, парках і скверах Києва та Львова з’явились сотні спеціальних конструкцій для прибарання за собаками із назвою «Собачі вбиральні».

Наразі у Львові є спеціальні майданчики для вигулювання та дресирування собак, при  чому – як для менших, так і для більших порід, а їхні власники знають, що за тваринами слід прибрати. І знаходяться вони прямісінько у центрі міста.

Прямо на очах журналіста zakarpatpost.net господар чотирилапого улюбленця одразу після того, як його підопічний «сходив у туалет», взяв у руку спеціальний пакет, прибрав за твариною і виникнув екскременти до контейнера.

На жаль, в Ужгороді подібного сервісу досі немає. Часто власники з тваринами гуляють набережними і там же вони справляють природні потреби, проте за ними ніхто не прибирає.

От і доводиться перехожим перестрибувати через фекалії.

Їх, звісно, небагато, але вони є. Й собаки, безперечно, в цьому не винні… вони спеціально привчені до того, що в «туалет» треба ходити на свіжому повітрі.

Тож скільки «мін» оголилося в обласному центрі Закарпаття після того, як зійшов сніг…

Звісно, власники мали б абиде прибирати за тваринами, але в нас поки що до цього далеко…

Навіть люди із-за браку громадських вбиралень й не дуже привабливого  естетичного вигляду тих небагатьох туалетів,  які є в місті, нерідко ходять справляти потребу або в кав’ярні, або взагалі в парки, у під’їзди, під мости…

zakarpatpost.net

Comments are closed.