Закарпатська митниця визнала причетність свого співробітника до переміщення через кордон наркотиків

[Total: 0    Average: 0/5]

Закарпатською митницею ДФС розпочато службове розслідування щодо працівника митного посту «Залізничний», що може мати відношення доввезення в Угорщину партії наркотичної речовини, передає zakarpatpost.net з посиланням на відділ комунікацій Закарпатської митниці ДФС.

Наказ про проведення дисциплінарного провадження та відсторонення від виконання обов’язків посадової особи митниці вже підписано в.о. начальника Закарпатської митниці ДФС. За підсумками розслідування, встановлення у діях службової особи дисциплінарного проступку, наявності вини, його характеру і тяжкості до нього буде застосоване дисциплінарне стягнення.

«Зауважимо, що працівник відділу митного оформлення «Батєво»затриманий правоохоронними органами Угорщини та підозрюється у незаконному переміщенні через державний кордон 4-ох кг марихуани. Зважаючи на те, що відповідні дії мають ознаки порушення Присяги державного службовця, Закон передбачає звільнення з посади державної служби як винятковий вид дисциплінарного стягнення», – йдеться у повідомленні прес-служби митниці.

zakarpatpost.net

Comments are closed.